ІНСТРУКТИВНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ ПУНКТІВ ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ, У ЯКИХ ЗДІЙСНЮЮТЬ НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ ФАХОВИХ ЗНАНЬ ТА ВМІНЬ УЧАСНИКІВ СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У 2025 РОЦІ»

 

22 січня 2025 року Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти проведений інструктивний семінар-нарада «Організаційно-технологічне забезпечення роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких здійснюють незалежне тестування фахових знань та вмінь учасників сертифікації педагогічних працівників у 2025 році» для відповідальних за пункти тестування, помічників відповідальних за пункти тестування, старших інструкторів, інструкторів та чергових, що будуть залучені до проведення незалежного тестування в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких здійснюють незалежне тестування фахових знань та вмінь учасників сертифікації педагогічних працівників у 2025 році, у Кіровоградській області відповідно до затвердженої мережі.


   Розпочав нараду Анатолій АНІСІМОВ, директор Одеського РЦОЯО, ключовими питаннями забезпечення процедури незалежного тестування під час сертифікації педагогічних працівників у 2025 році.

Питання організації роботи залучених працівників у пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у якому здійснюють незалежне тестування фахових знань та вмінь учасників сертифікації у 2025 році розкрили: Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО та Олена ЗАГРЕБЕЛЬНА, начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

Обговорення нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час проведення незалежного тестування, та способи їх вирішення здійснив Микола АФАНАСЬЄВ, методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

Завершила інструктивний семінар-нараду підбиттям підсумків та відповідями на запитання Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО.

 Нагадуємо, що у Кіровоградській області виявили бажання складати незалежне тестування фахових знань та вмінь у 2025 році:

ü вчителі початкових класів – 43;

ü вчителі математики – 17;

ü вчителі української мови і літератури – 9;

ü вчителі навчальних предметів громадянської та історичної освітньої галузі -13

Матеріали для перегляду: https://www.youtube.com/live/_DqyxtoPCLw .